sondakika

Rüyada asker olduğu veya askere gittiğini görmek ne anlama gelir? Yorumu

Rüya tabirlerinde sıkça merak edilen konulardan biriside rüyada askere gitmek ve rüyada çatışmaya girmektir. Rüyada asker olduğunu görmek genel anlamda hayra yorumlanır. En temel yorumu güç ve kudret sahibi olmaya işaret edilir. Hedeflere doğru giden yolda emin adımlarla ilerlemeye ve her geçen gün amaçlara yaklaşmaya rivayet edilir. 

RÜYADA ASKERE GİTTİĞİNİ GÖRMEK VE ASKER OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyanızda askere gittiğinizi görüyor iseniz  zenginlik, şan, şohbet ve ünlülük anlamları taşır. Kendinizi rüyanızda asker olarak gördüyseniz bu sizin için güzel olayların başlangıcı olarak yorumlanır.

Sıkıntılı ve fırtınalı günlere katlanarak elindekilerin bir kısmını bile olsa kurtarabilmek şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi, yaşayacağı kayıplara rağmen, kendisini daha bir süre idare edecek kadar varlığını kurtarabilecektir.

Bir göreve atanıp, bu görevi layıkıyla yapmak, herkesten övgü almak, başarılarını kutlamak için bir tören düzenlemek ya da davet vermek manasına gelir. Gebe bir bayan eşinin askere gidip döndüğünü görürse oğlu olur.

rüyada-asker-görmek-anlamı

Rüyada yeniden askere çağrılmak, askerliğini yapmış olduğu halde yeniden çağrıldığını görmek hayallerinize ulaşmak için gittiğiniz yolda bir mola verdiğinizi veya duraksadığınızı, derhal yeniden çalışmaya başlamanız gerektiğini simgeler. 

Rüyada asker olmak, rüya sahibinin yaşadığı maddi sıkıntılarda kaybettiği mal varlığını tekrar kazanabilmek için mücadeleye girerek kazanç peşinde koşacağına yorumlanır. Rüyasında asker olan kimse, Allah katında en güzel mertebeye ermiş yakın zaman da hayırlı vazifeye doğru yol almıştır.

Rüyada askere gitmek istememek, kişinin hayatın verdiği zorluklar karşısında pasif duruma düşerek yenilgiyi kabulleneceğine yorumlanır. Rüyasında askere gitmek istemeyen kimse yeniliklere kapalı, kendisi için hayır getirecek olaylardan uzak, hayatı anlamsız yaşayan kimselerdir.

OKU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
%d blogcu bunu beğendi: