spor

İlginç yorum! ‘5-0 hiç de kötü değil…’

İşte Demirkol’un NTV Spor’a yaptığı değerlendirmeler;

“Özellikle kırmızı karttan sonra zamanla Bayern’in oyunu artarak geldi. Sonlarda oynanamaz hale geldi. Ejderhayla savaş diyorduk ama tek kolla savaştık bu kez. Beşiktaşlı oyuncular da bir yerden sonra bizim gibi seyretti maçı. Maçtan önce Bayern’den biri kırmızı görse diyordum biz gördük. Ondan sonra mümkün değil. Eksik kalıyorsun bir de nasıl eksik kalıyorsun? Caner ve Atiba’nın hataları inanılır gibi değil.”

 

SAVUNMA GÖBEĞİYLE BU KADAR OYNANMAZ

Şenol Hoca savunma göbeğiyle neden bu kadar oynuyor anlamıyorum. Medel geriye geliyor sonra Tosic giriyor Medel öne çıkıyor. Konya maçında da yaptı bunu. Neden yapıyor bilmiyorum. Orta sahaya adam alacaksan Tolgay var Oğuzhan var onlar kullanılabliir.

LOVE O GOLÜ ATSA…

Her şeye rağmen Vagner Love 18. dakikada o pozisyonu atsa farklı şeyler konuşabilirdik. Rakip bir şoka girer ve başka şeyler olabilirdi. Hiçbir şey istediğimiz gibi gitmedi bu maçta.

BAYERN ARSIZ TAKIM, 5-0 KÖTÜ DEĞİL

Son 30 dakikada oyun oynayamaz hale geldik. Bayern arsız bir takım. Hiç burmazlar. Bu açıdan bakarsan 5-0 hiç de kötü değil. Daha kötü olabilirdi. Hiç ıoynayamadık. Takım dağılmıştı. Üzerine analiz yapılması çok zor bir maç.

İKİNCİ MAÇ GALİBİYET

İkinci maçtan beklentimiz galibiyet. Beşiktaş çıktığı her maça galibiyet için çıkar. Tur çok zor tabii ki ama 1-0’lık galibiyet bile güzel olur. Her maçın bir hikayesi vardır. Bu hikaye de güzel bir Bayern galibiyetiyle bitebilir.

etiketler
OKU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
%d blogcu bunu beğendi: