sondakika

Kutlu meslek odaları başkanlarıyla bir araya geldi

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, gerçekleşen seçimlerde göreve seçilen oda başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, geçtiğimiz günlerde olağan kongresini gerçekleştiren Adıyaman Berberler ve Otelciler Esnaf ve Sanatkarlar Odasını, Adıyaman Fırıncılar Esnaf ve Sanatkarlar Odasını, Adıyaman Kahveciler Esnaf Odasını ve Adıyaman Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odasını ziyaret etti.
Yapılan seçimler sonucunda yeniden başkanlığa seçilen Berberler ve Otelciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet İspir’i ve yönetimini, Fırıncılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Abdulkadir Akbaş’ı ve yönetimini, Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Sinan Turan’ı ve yönetimini, Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanlığına yeni seçilen Şeyh Ahmet İnal’ı ve yönetimini ziyaret eden Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulundu.
Ziyarette yaptığı açıklamada oda başkanlarına ve yönetimine hayırlı olsun demek için ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Kutlu, odaların çalışmaları ve esnafın durumu hakkında da bilgi aldı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren oda başkanları ise Başkan Kutlu’ya teşekkür etti.

Kutlu meslek odaları başkanlarıyla bir araya geldi

Kutlu meslek odaları başkanlarıyla bir araya geldi

Kutlu meslek odaları başkanlarıyla bir araya geldi

Nevşin Mengü’den olay yaratacak paylaşım!Nevşin Mengü’den olay yaratacak paylaşım!
Liseli kıza 6 kişi birden tecavüz ettiLiseli kıza 6 kişi birden tecavüz etti
 Olay sözler! Hülya Avşar'a ders gibi yanıt! Olay sözler! Hülya Avşar’a ders gibi yanıt!
OKU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
%d blogcu bunu beğendi: