gündem

Abdulkadir Selvi’den FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’le ilgili bomba yazı

ABD Başkanı Trump’ın Türkiye’den istediği, dün yargılanmasına başlanan rahip Brunson davasını hatırlatan Selvi, Fetullah Gülen’le ilgili ABD’de henüz bir dava açılmadığını söyledi. Gülen’in iadesiyle ilgili ABD Adalet Bakanı Jeff Sessions’a teslim edilen belgelerin de henüz yargıya gönderilmediğinin ortaya çıktığını söyleyen Selvi, buna karşın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘FETÖ seni de getireceğiz’ diye seslendiğinin altını çizdi.

“BİR DE BAKMIŞSINIZ MİT’E AİT UÇAKLA GÖZLERİNDEKİ BANTLA…”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu sözleriyle ilgili olarak Selvi, “Çünkü konjonktür değişiyor. MİT şimdiye kadar 18 ülkeden 80 FETÖ’cüyü paketleyip getirdi. Bu iş bir ‘al-ver’ meselesi. Peki bir gün Fetullah Gülen de ABD’den paketlenip getirilebilir mi? Bu sorunun cevabını araştırdım. Eğer ABD’nin Türkiye’den daha önemli bir menfaati söz konusu olursa Gülen’i verir deniliyor. Bir de bakmışsınız ki MİT’e ait bir uçakta gözlerindeki bantlar çözülüp, ”Memlekete hoş geldin Gülen” denilmiş. Öcalan’a olduğu gibi.” ifadelerini kullandı.

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Son dakika!  Meteoroloji saat verdi! İşte İstanbul hava durumu raporuSon dakika! Meteoroloji saat verdi! İşte İstanbul hava durumu raporu
Devlet Bahçeli hakkında olay sözlerDevlet Bahçeli hakkında olay sözler
Artık bilinmeyen numaralar WhatsApp’dan sorulacakArtık bilinmeyen numaralar WhatsApp’dan sorulacak
etiketler
OKU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
%d blogcu bunu beğendi: