sondakika

Adana’nın kavşakları ışıl ışıl

Adana Büyükşehir Belediyesi, led armatür teknolojisiyle Sular Kavşağı’na Atatürk silüeti, Adnan Menderes Sahil Yolu’na ise Osmanlı Tuğrası tasviri yapıldı.
Adana’nın simgesi olan tarihi yapılarından Taşköprü, Büyüksaat, Demirköprü’yü ışıklandırıp bambaşka bir atmosfere büründüren, ana cadde ve bulvarlarını dekoratif ışıklandırmalarla donatan Adana Büyükşehir Belediyesi, led armatür teknolojisinden yararlanarak Sular’a Atatürk Silüeti, Adnan Menderes Sahil Yolu’na Osmanlı Tuğrası tasviriyle güzellik kazandırdı.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün talimatlarıyla Adana Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Daire Başkanlığı, Atatürk Caddesi Sular Kavşağı’nda Mustafa Kemal Atatürk’ün silüetini yansıtarak, kentin en işlek güzergahına akşam saatlerinde ayrı bir güzellik kattı. Benzer çalışmayla Seyhan Baraj Gölü kıyısındaki Menderes Sahil Yolu’nun Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı ile kesiştiği kavşakta ise Osmanlı Tuğrası tasvir edildi.

Adana’nın kavşakları ışıl ışıl

Akdeniz'de hareketlilik! Savaş gemileri bölgedeAkdeniz’de hareketlilik! Savaş gemileri bölgede
NATO Genel Sekreteri'nden flaş Türkiye açıklaması! NATO Genel Sekreteri’nden flaş Türkiye açıklaması! “Çağrıda bulunuyorum”
İşte operasyonun maliyeti! Dudak uçuklattıİşte operasyonun maliyeti! Dudak uçuklattı
OKU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close
%d blogcu bunu beğendi: